search
Produkt z Polski

Aparat Bazowy Vitberg RS

2 997,00 zł
Brutto

Wskazania:
  • Rekonwalescencja po przebytej chorobie
  • Przewlekłe zaburzenia układów
    oddechowego, naczyniowego i neurologicznego
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

V1M021P
5 Przedmioty

Dlaczego warto?

Vitberg Recovery System (Vitberg RS, z ang. recovery - zdrowienie, regeneracja), jest to urządzenie medyczne klasy IIa zaprojektowane
do samodzielnej rehabilitacji i/ lub profilaktyki kluczowych dla jakości i długości życia obszarów objawowych występujących w przebiegu ciężkich schorzeń, w tym w chorobie koronawirusowej 2019 roku (COVID-19).

3 Programy Rehabilitacyjne

Obszary te ujęto w 3 Programy Rehabilitacyjne nakierowane na zaburzenia:

Program RS Oxy

dla układu
oddechowego

Program RS Neuro

dla układu
nerwowego

Program RS Cardio

dla układu
krążenia

Wskazania

 Program Cardio

pogorszenie tolerancji wysiłku, poprawa wydolności układu sercowo-naczyniowego, prowadzenie szeroko pojętej rekonwalescencji, przepracowanie, przemęczenie po intensywnym wysiłku fizycznym i chorobie. Więcej: link

 Program Neuro

spowolnienie procesów poznawczych, trudności, z myśleniem, pamięcią i koncentracją, zaburzenia snu, zaburzenia równowagi, stres, złe samopoczucie. Więcej: link

 Program Oxy

uczucie ciężkości w klatce piersiowej, duszność, inne, niepożądane objawy ze strony układu oddechowego (np. chrypka, świsty oddechowe, zadyszka). Więcej: link

Dane techniczne

Aparat Bazowy RS i moduły rozszerzające spełniają wszystkie wymagania prawne wobec wyrobów medycznych. Aparat został zgłoszony do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Znak CE Symbolizuje zgodność wyrobu z Dyrektywami i normami z nimi zharmonizowanymi, które mają do tego wyrobu zastosowanie. Ocena zgodności wyrobu z Dyrektywą 93/42/EWG (EEC) została wykonana zgodnie z załącznikiem II z wyłączeniem pkt 4, przy udziale jednostki notyfikowanej nr 0197: TÜV Rheinland LGA Products GmbH. Tillystraße 2 90431 Nürnberg, Niemcy.

Certyfikowany wyrób medyczny

Jak działają programy Vitberg RS?

Vitberg RS wykorzytuje wibroterapię -  to nieinwazyjna fizykoterapia, która została zaproponowana jako część procedur związanych z rehabilitacją oddechową, nawet na oddziałach intensywnej terapii.

Dlatego w obecnym przeglądzie Światowego Stowarzyszenia Ekspertów ds. Ćwiczeń Wibracyjnych (WAVEX) dokonano przeglądu potencjału wibroterapii jako użytecznej i bezpiecznej interwencji w leczeniu osób zakażonych COVID-19, poprzez złagodzenie pogorszenia stanu fizycznego związanego z brakiem aktywności i skróceniem czasu na oddziale intensywnej terapii.

3 programy Vitberg RS (Oxy, Neuro, Cardio) pozwalaną na przeprowadzenie zabiegów rehabilitacyjnych oddziaływujących na kluczowe układy pacjenta.

Komfort i bezpieczeństwo

Vitberg RS to przyjazne połączenie uniwersalności z precyzyjnym działaniem w jednym, bezpiecznym urządzeniu do rehabilitacji i masażu. Zastosowana w nim technologia, to wiele lat pracy naszych inżynierów, badań nad wibroterapią oraz eksperymentów medycznych. Dzięki jakości użytych materiałów nasze produkty służą pacjentom przez wiele lat.

Komfort i bezpieczeństwo

Vitberg RS to przyjazne połączenie uniwersalności z precyzyjnym działaniem w jednym, bezpiecznym urządzeniu do rehabilitacji i masażu. Zastosowana w nim technologia, to wiele lat pracy naszych inżynierów, badań nad wibroterapią oraz eksperymentów medycznych. Dzięki jakości użytych materiałów nasze produkty służą pacjentom przez wiele lat.

Możesz pobrać informacje o produkcie i porozmawiać o nich ze swoim lekarzem.

Zobacz wibroterapię w 1000 klatkach/sekundę

Za pomocą specjalistycznej kamery uchwyciliśmy efekt niewidoczny gołym okiem. Zobacz w jaki sposób Vitberg RS działa na Twój organizm.

SKOT

Autorski System Kierowanych Oscylacji Terapeutycznych
opracowany przez Vitberg

Modułowa konstrukcja

Pozwala na większą mobilność
i lepsze dopasowanie

Działanie ogólne

Wykorzystanie miejscowego
i ogólnego oddziaływania wibracji

96% fizjoterapeutów

Już w 2009 r. w australijskich szpitalach
aż 96% fizjoterapetów zgłaszało stosowanie
wibroterapii w codziennej praktyce.

Dla lekarzy i rehabilitantów

Vitberg polecają rehabilitanci, którzy korzystają w pracy, ale ty możesz korzystać na co dzień u  siebie w domu. Zapoznaj się z najnowszymi badaniami w portalu Wibroterapia.pro

Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
wysyłka w 24h
Wygodne raty 0%
do  x
efektywniejsze dostarczenie bodźca terapeutycznego
sprzedanych produktów w Polsce i na świecie
lat marki Vitberg

Sprawdź Vitberg RS

chat Komentarze (38)
Oceń
close

Ulubione