Opinie negatywne

Nawet najlepszy produkt spotyka się czasem z niepochlebnymi ocenami. Skąd biorą się negatywne opinie ​o Vitberg? Czy na pewno dotyczą naszego sprzętu? Odpowiadamy na najpopularniejsze uwagi.

Kupiłem Aparat Bazowy Vitberg RS i ból nie minął po 1 zabiegu. Dlaczego?
Odpowiedź Vitberg

Działanie przeciwbólowe wibracji jest udowodnione w licznych badaniach i publikacjach naukowych, z całego świata Więcej o nich można poczytać na stronie wibroterapia.pro (dla lekarzy i profesjonalistów) oraz wibroterapia.com (dla pacjenta). Nieraz aby uzyskać zamierzony efekt konieczne jest wykonanie kilku, a nawet kilkunastu zabiegów. Punktem przełomowym w samym odczuciu efektu jest zazwyczaj 4 dzień terapii, co potwierdzają na przykład nasze ankiety:

  • Po 4 dniu zabiegów prawie 30% badanych określiło, że bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowo - krzyżowym zmniejszyły się. W kolejnych dniach odsetek rośnie.
  • Po 4 dniu zabiegów ponad 24% badanych określiło, że bóle kręgosłupa w odcinku szyjnym zmniejszyły się. W kolejnych dniach odsetek rośnie.
  • Ponad 20% badanych stwierdziło, że ból i ociężałość nóg zmniejszyła się (ponad 8% stwierdziło, że ból ustąpił). W kolejnych dniach odsetek rośnie

[Źródło:Analiza ankiet 2014-2020]

W kolejnych dniach liczba osób deklarujących redukcję bólu dalej wzrasta.

Obserwujemy tu zatem efekt podobny do tego jaki obserwują często pacjenci poddawani masażowi klasycznemu czy terapii manualnej - efekt nie przychodzi od razu, ale z drugiej strony jest długotrwały a same zabiegi nie powodują żadnych efektów ubocznych.

Wibracja podnosi również wchłanialność leków przeciwbólowych - czyli można brać mniejsze dawki z tym samym efektem. W przeciwieństwie do leków wibracja nie obciąża jednak naszego organizmu i nie ma stwierdzonych efektów ubocznych.

Czy można się uzależnić, jak na przykład od leków?
Odpowiedź Vitberg

Nie. Nie stwierdzono takich przypadków - ani w badaniach przeprowadzanych na świecie i w Polsce ani wśród pacjentów korzystających z Vitberga.

Zabiegi w Poradni Vitberg są za często darmo. Dlaczego?
Odpowiedź Vitberg

Produkty Vitberg są wyrobami medycznym i dlatego uważamy, że najlepiej przetestować go przed zakupem pod okiem wykwalifikowanej kadry. W Poradniach Vitberg - punktach franczyzowych obowiązuje cennik zabiegów. Okresowo organizowane są dni otwarte i promocje, podczas których z zabiegów można korzystać bezpłatnie. Podczas zabiegów każdy ma możliwość zapoznania się jak korzystać ze sprzętu w warunkach domowych, ale też przekonać się na własnej skórze czy zabiegi działają. Zastanów się, jak wiele innych urządzeń medycznych czy domowych możesz przetestować zanim zdecydujesz się wydać na nie pieniądze? Niewiele, prawda?

Vitberg to takie same urządzenie jak chińskie materace za 500 zł. Po co przepłacać?
Odpowiedź Vitberg

Oferujemy ręcznie wykonany w Polsce produkt (zobacz jak powstaje), który jest certyfikowanym wyrobem medycznym klasy II. Mówiąc inaczej - dużo urządzeń wibruje, ale nie każda wibracja ma jakikolwiek efekt na człowieka. Tylko odpowiednia częstotliwość i amplituda ma właściwości terapeutyczne. Chińskie maty masujące po prostu wibrują, ale przebadaliśmy każdą z nich i nie polecilibyśmy jej nikomu z rodziny. 

Dodatkowo, 97 proc. podzespołów Vitberg pochodzi z Polski. Dbamy, aby jak najwięcej części pozyskiwać od lokalnych dostawców. Nieustannie jeśtesmy namawiani, żeby przenieść produkcję na drugi koniec świata, ale w ramach naszej 65-osobowej załogi jesteśmy ze sobą mocno zaprzyjaźnieni. To jest nasz wspólny biznes. 

Vitberg ma ponad 100 opinii w serwisie najgorsza-praca.pl. Dlaczego?
Odpowiedź Vitberg

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem o tego typu serwisach w Gazecie Wyborczej. Ich mechanizm polega na tym, że same umieszczają lub kradną z innych serwisów komentarze aby później pobierać od firm pieniądze za ich usunięcie. Sama nazwa serwisu sugeruje, że w Vitbergu pracuje się źle, ale jest dokładnie na odwrót! Zobacz to w filmie.

Przeczytaj wiarygodne opinie w innym serwisie gowork jak również prawdziwe komentarze pracowników w artykule o Vitberg.

Dlaczego mogę znaleźć w internecie negatywne opinie byłych pracowników?
Odpowiedź Vitberg

W naszej firmie wiele osób pracuje ponad 20 lat. Zatrudniamy ponad 100 osób w całej Polsce. Zdajemy sobie sprawę, że przez ten czas nie każdy był w 100% zadowolony z pracy dla nas, ale są to sporadyczne przypadki. Zobacz jak się u nas pracuje: LINK

Vitberg RS jest certyfikowanym wyrobem medycznym produkowanym w Polsce

close

Ulubione