Wibroterapia - skuteczna w leczeniu przewlekłych ran i owrzodzeń

Wibroterapia, wspierając mikrokrążenie i prawidłowe rozprzestrzenianie płynu międzytkankowego, zmniejszając ból i zesztywnienie tkanek, wspiera leczenie niegojących się ran i owrzodzeń.

"Nic nie pomagało na moje rany. Po tygodniu na Vitbergu zaczęła się rewolucja. Rany zaczęły znikać. Lekarz był w szoku. To działa - dziękuję."

Agnieszka, 62 lata

Jak to działa?

Wibroterapia działa na trudno gojące się rany kompleksowo. Zwiększa mikrokrążenie, redukuje obrzęk, zmniejsza ból i obniża zesztywnienie. Korzyści z wibroterapii w regeneracji tkanek opierają się ponadto na zmniejszaniu zapalenia oraz również na pobudzaniu pro-leczniczych makrofagów, które odpowiadają za fagocytozę, proliferację, angiogenezę i rozprzestrzenienie kolagenu.

Kiedy i dla kogo?

Zabiegi wibroterapii rekomendujemy pacjentom z trudno gojącymi się ranami/ owrzodzeniami spowodowanymi utrzymującym się uciskiem czy pochodzenia tętniczego, żylnego, neuropatycznego lub nowotworowego. Dotyczy to m.in. pacjentów z żylakami lub cierpiących na cukrzycę, miażdżycę, niewydolność tętniczą, twardzinę układową, zapalenie naczyń lub niewydolność żylną z towarzyszącym nadciśnieniem tętniczym.

Skuteczność

Wibroterapia stosowana 3 razy dziennie przez 30 minut powodowała, że aż 62% pacjentów pozbyło się owrzodzeń w zaledwie 7 tygodni. W wyniku zabiegów wibroterapii nastąpiło zmniejszenie bólu u 94% i znaczna redukcja w wysięku u 52% pacjentów. 

Korzyści z wibroterapii

Brak efektów ubocznych

Działanie potwierdzone
przez naukowców i praktyków

Odczuwalne efekty
już od 1 zabiegu

Długotrwałe efekty dzięki systematycznemu korzystaniu

Zestaw Pani Stanisławy na rany

Pani Stanisława ma 75 lat, a rany na jej ciele nie znikały od ponad 1,5 roku. Pierwszego dnia zabiegów z Vitbegiem pani Stanisława była mocno zestresowana, drugiego - poczuła się nieco lepiej, trzeciego dnia - zauważyła, że jej pokryte ranami nogi są w lepszej kondycji, zaś kolejne dni przyniosły coraz większą poprawę - rany zaczęły się goić. Nie udało się tego wcześniej dokonać innymi sposobami przez ponad 1,5 roku

Aparat Bazowy Vitberg RS2

3,097.00 zł

Moduł Nogi Vitberg RS2

1,097.00 zł

Łączna cena zestawu

4,194.00 zł

Wybierz odpowiedni produkt

Pomożemy Ci dobrać taki zestaw modułów, które
odpowiadają Twoim dolegliwościom.

close

Ulubione