Wibroterapia - skuteczna w walce z otyłością i nadwagą

Czy wibroterapia pomoże szybko schudnąć? Same zabiegi wibroterapii poprawiają lipidogram i promują utratę nadmiernej wagi, a w połączeniu z odpowiednią dietą można oczekiwać rewelacyjnych rezultatów.

Po kilku zabiegach na Vitberg'u poczułam ulgę w nogach i w obwodzie łydek straciłam 2 cm. Nie wyobrażałam sobie nie mieć tego materaca w domu i natychmiast go zakupiłam. Stosując regularnie zabiegi dwa razy dziennie poczułam ogromna ulgę i przypływ energii."

Anna Kowalska

Jak to działa?

Wibroterapia, działając jako bierny zamiennik aktywności fizycznej, podnosi metabolizm i poprawia gospodarkę tłuszczową.

Kiedy i dla kogo?

Osoby z nadwagą i otyłością, szczególnie te, którym ciężko wytrwać w stosowaniu odpowiedniej diety i aktywności fizycznej, w tym osoby starsze, powinny poważnie rozważyć zabiegi wibroterapii, jako dopełnienie ich programu odchudzania.

Skuteczność

W badaniu naukowym z zastosowaniem urządzeń do wibroterapii Vitberg, już po 3-tygodniowej terapii wibracją oscylacyjno-cykloidalną kobiet po 65 roku życia zaobserwowano poprawę wskaźników lipidogramu. Z kolei aplikacja 30 zabiegów na tym samym urządzeniu grupie 21 mężczyzn w podobnym wieku (60-70 lat) w innym badaniu naukowym również pozytywnie wpłynęła na otyłość.

Korzyści z wibroterapii

Brak efektów ubocznych

Działanie potwierdzone
przez naukowców i praktyków

Odczuwalne efekty
już od 1 zabiegu

Długotrwałe efekty dzięki systematycznemu korzystaniu

Zestaw Pani Julii na zwolniony metabolizm

Mój metablizm zwolnił zdecydowanie po 40 - tce. Vitberg RS pomaga mi na co dzień, ale z mojej perspektywy nie chodzi tylko o odchudzanie. Najważniejsze jest zdrowy układ pokarmowy. 

Julia z Wrocławia

Aparat Bazowy Vitberg RS2

3,097.00 zł

Moduł Brzuch Vitberg RS2

1,097.00 zł

Łączna cena zestawu

4,194.00 zł

Wybierz odpowiedni produkt

Pomożemy Ci dobrać taki zestaw modułów, które
odpowiadają Twoim dolegliwościom.

close

Ulubione